informatyka 1 SB

Lekcja – 20 stycznia 2021

Dzień Dobry ☃
Witam i zapraszam na lekcję. Dzisiaj uzupełniamy tabelę. Tabela składa się z wersów (poziomo) i kolumn (pionowo). Waszym zadaniem jest wpisanie swoich słów do podanej tabeli. Możecie to zrobić również za pomocą swojego telefonu.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.👍

Lekcja 16.12.2020

Dzień Dobry, 🎄

Dzisiaj tworzymy wspólny plakat świąteczny. Waszym zadaniem jest dopisanie swoich życzeń świątecznych. Podajemy swoje imiona.
Wybieramy z lewej strony narzędzie Options i klikamy na Add Text. Wpisujemy swoje życzenia. Ustawiamy nasz tekst w odpowiednim miejscu.
Dziękuję i życzę spełnienia wszystkich życzeń :):):)🎁🎁🎁

Lekcja – 9 grudnia 2020

Dzień Dobry🤡
Interesujesz się motoryzacją. Otwórz dokument, napisz swoje imię oraz wymień 3 ulubione marki samochodów. Możesz dodać zdjęcie.
Pozdrawiam i życzę odjazdowego dnia🏍


Lekcja – 2 grudnia 2020

Dzień Dobry🤡
Co robisz w wolnym czasie? Otwórz plik, napisz swoje imię i napisz jak spędzasz swój wolny czas. Możesz dodać swoje zdjęcie lub zdjęcie swojego pieska lub kotka lub inne zdjęcie, które pasuje do tematu.
Dziękuję, pozdrawiam i życzę wesołego dnia😊


Lekcja – 25 listopada 2020

Dzień Dobry😍
Wyszukiwanie informacji
Jeżeli nie znasz odpowiedzi na podane pytanie, uruchom przeglądarkę i poszukaj odpowiedzi w internecie. W pasku adresu wpisz czego szukasz.

A teraz wyzwanie. Uruchom test i wybierz odpowiednie odpowiedzi do podanych pytań. Jak nie znasz odpowiedzi albo nie jesteś pewny swojego wyboru uruchom przeglądarkę w komputerze albo w telefonie i znajdź odpowiedź. Powodzenia!👍

Lekcja 18 listopada 2020

Dzień Dobry,
Oglądamy filmik i robimy test. Powodzenia!👍


Materiały do nauczania zdalnego w dniach 26 – 30 października 2020

Zestaw komputerowy – test. Rozwiązujemy test. Wynik testu wysyłamy na adres: sosw.pracownia@wp.pl

Link do testu: https://www.memorizer.pl/test/8795/budowa-komputera/0


4.11.2020

Budowa komputera – test sprawdzający.

Proszę o rozwiązanie testu. Przed rozpoczęciem testu zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska. Podajemy imię i pierwszą literę nazwiska. Życzę powodzenia i miłego dnia 🙂