gastronomia w praktyce 3 SB

Materiały do nauczania zdalnego w dniach 12.03 – 8.04. 2020
Gastronomia w praktyce


Materiały do nauczania zdalnego w dniach 20.03 – 24.04. 2020


Materiały do zdalnego nauczania na okres 27-30.04.2020


Materiały do zdalnego nauczania na okres 4-8.05.2020


Materiały do nauczania zdalnego na okres 11.05.-15.05.2020


Materiały do nauczania zdalnego na okres 11.05.-15.05.2020


Materiały do nauczania zdalnego na okres 18.05.-22.05.2020


Materiały do nauczania zdalnego na okres 25.05.-29.05.2020


Materiały do zdalnego nauczania na okres 1-5.06.2020


Materiały do nauczania zdalnego na okres 8.06.-10.06.2020


Ćwiczenia i zadania na okres 15.06-19.06.2020 r.


Ćwiczenia i zadania na okres 22.06-26.06.2020 r.